Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
HVR2500001005JA100
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 10M OHM 5% 1/4W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
10
$0.32585
$3.2585
25
$0.24092
$6.023
50
$0.17765
$8.8825
100
$0.130435
$13.0435
250
$0.10773
$26.9325
500
$0.088844
$44.422
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 10 MOhms |
| Series | HVR25 |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Features | High Voltage, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |