HW-01-08-G-S-266-132
Samtec Inc.
型号:
HW-01-08-G-S-266-132
描述:
CONN BRD STACK .100" 1POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 1
Color Black
Length - Post (Mating) 0.132" (3.353mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.530" (13.462mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.266" (6.756mm)
Length - Tail 0.132" (3.353mm)