HW-01-09-G-D-320-200
Samtec Inc.
型号:
HW-01-09-G-D-320-200
描述:
CONN HDR 2POS STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 2
Color Black
Length - Post (Mating) 0.210" (5.334mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.320" (8.128mm)
Length - Tail 0.200" (5.080mm)