HW-01-09-T-D-473-128
Samtec Inc.
型号:
HW-01-09-T-D-473-128
描述:
CONN HDR 2POS STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 2
Color Black
Length - Post (Mating) 0.129" (3.277mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.473" (12.014mm)
Length - Tail 0.128" (3.251mm)