HW-03-13-T-S-394-189-002
Samtec Inc.
型号:
HW-03-13-T-S-394-189-002
描述:
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 3
Color Black, Natural
Length - Post (Mating) 0.647" (16.434mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.394" (10.008mm)
Length - Tail 0.189" (4.800mm)