HW-05-09-T-D-531-SM-003-TR
Samtec Inc.
型号:
HW-05-09-T-D-531-SM-003-TR
描述:
CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.134" (3.404mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.665" (16.891mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.531" (13.487mm)