HW-05-11-T-D-630-SM-A
Samtec Inc.
型号:
HW-05-11-T-D-630-SM-A
描述:
CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.235" (5.969mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.865" (21.971mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.630" (16.002mm)