HW-05-15-T-S-393-SM-TR
Samtec Inc.
型号:
HW-05-15-T-S-393-SM-TR
描述:
CONN HDR 5POS 0.1 STACK SMD TIN
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 5
Color Black
Length - Post (Mating) 0.172" (4.369mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.565" (14.351mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.393" (9.982mm)