HW-09-20-S-S-250-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-09-20-S-S-250-SM
描述:
CONN HDR 9POS 0.1 STACK SMD GOLD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 9
Color Black
Length - Post (Mating) 0.815" (20.700mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.065" (27.051mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.250" (6.350mm)