HW-10-09-T-D-415-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-10-09-T-D-415-SM
描述:
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD TIN
Color Black
Length - Post (Mating) 0.250" (6.350mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.665" (16.891mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.415" (10.541mm)