HW-11-09-T-D-325-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-11-09-T-D-325-SM
描述:
CONN HDR 22POS 0.1 STACK SMD TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 22
Color Black
Length - Post (Mating) 0.340" (8.636mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.665" (16.891mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.325" (8.255mm)