HW-11-17-T-S-335-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-11-17-T-S-335-SM
描述:
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 11
Color Black, Natural
Length - Post (Mating) 0.080" (2.032mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.415" (10.541mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.335" (8.509mm)