HW-11-20-SM-S-325-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-11-20-SM-S-325-SM
描述:
CONN HDR 11POS 0.1 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.740" (18.796mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.065" (27.051mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.325" (8.255mm)