HW-11-20-TM-S-675-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-11-20-TM-S-675-SM
描述:
CONN HDR 11POS 0.1 STACK SMD TIN
Color Black
Length - Post (Mating) 0.390" (9.906mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.065" (27.051mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.675" (17.145mm)