HW-12-13-SM-D-883-107
Samtec Inc.
型号:
HW-12-13-SM-D-883-107
描述:
CONN HDR 24POS 0.1 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.096mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.883" (22.428mm)
Length - Tail 0.107" (2.718mm)