HW-14-09-T-D-380-SM-A
Samtec Inc.
型号:
HW-14-09-T-D-380-SM-A
描述:
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 28
Color Black, Natural
Length - Post (Mating) 0.285" (7.239mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.665" (16.891mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.380" (9.652mm)