HW-15-08-G-D-350-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-15-08-G-D-350-SM
描述:
CONN HDR 30POS 0.1 STACK SMD
Number of Positions 30
Color Black
Length - Post (Mating) 0.115" (2.921mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.465" (11.811mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.350" (8.890mm)