HW-15-09-T-D-433-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-15-09-T-D-433-SM
描述:
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
Number of Positions 30
Color Black, Natural
Length - Post (Mating) 0.232" (5.893mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.665" (16.891mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.433" (11.000mm)