HW-16-15-L-D-445-SM-A
Samtec Inc.
型号:
HW-16-15-L-D-445-SM-A
描述:
CONN HDR 32POS 0.1 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 32
Color Black
Length - Post (Mating) 0.120" (3.048mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.565" (14.351mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.445" (11.303mm)