HW-17-12-S-D-250-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-17-12-S-D-250-SM
描述:
CONN HDR 34POS 0.1 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.715" (18.161mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.965" (24.511mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.250" (6.350mm)