HW-24-09-F-D-450-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-24-09-F-D-450-SM
描述:
CONN HDR 48POS 0.1 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 48
Color Black
Length - Post (Mating) 0.215" (5.461mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.665" (16.891mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.450" (11.430mm)