HW-24-10-TM-S-675-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-24-10-TM-S-675-SM
描述:
CONN HDR 24POS 0.1 STACK SMD TIN
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.090" (2.286mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.765" (19.431mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.675" (17.145mm)