HW-24-12-F-S-805-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-24-12-F-S-805-SM
描述:
CONN HDR 24POS 0.1 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.160" (4.064mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.965" (24.511mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.805" (20.447mm)