HW-25-09-L-D-497-SM-A-TR
Samtec Inc.
型号:
HW-25-09-L-D-497-SM-A-TR
描述:
CONN HDR 50POS 0.1 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Black
Length - Post (Mating) 0.168" (4.267mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.665" (16.891mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.497" (12.624mm)