HW-25-10-F-D-437-112
Samtec Inc.
型号:
HW-25-10-F-D-437-112
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Black
Length - Post (Mating) 0.291" (7.391mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.830" (21.082mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.437" (11.100mm)
Length - Tail 0.112" (2.845mm)