HW-28-15-T-S-325-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-28-15-T-S-325-SM
描述:
CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD TIN
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 28
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.096mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.565" (14.351mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.325" (8.255mm)