HW-31-08-F-S-375-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-31-08-F-S-375-SM
描述:
CONN HDR 31POS 0.1 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.090" (2.286mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.465" (11.811mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.375" (9.525mm)