HW-31-20-H-S-875-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-31-20-H-S-875-SM
描述:
CONN HDR 31POS 0.1 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.190" (4.826mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.065" (27.051mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.875" (22.225mm)