HW-32-09-F-D-540-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-32-09-F-D-540-SM
描述:
CONN HDR 64POS 0.1 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.125" (3.180mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.665" (16.891mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.540" (13.716mm)