HW-32-11-F-D-250-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-32-11-F-D-250-SM
描述:
CONN HDR 64POS 0.1 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Black
Length - Post (Mating) 0.615" (15.621mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.865" (21.971mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.250" (6.350mm)