HW-32-19-F-Q-200-055
Samtec Inc.
型号:
HW-32-19-F-Q-200-055
描述:
CONN HDR 64POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Black
Length - Post (Mating) 1.075" (27.305mm)
Row Spacing 0.200" (5.08mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.055" (1.400mm)