HWB015S-05-RM
Sanken Electric USA Inc.
型号:
HWB015S-05-RM
描述:
AC/DC CONVERTER 5V 15W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, GS
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.33" L x 3.62" W x 1.34" H (110.0mm x 92.0mm x 34.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Series HWB (15W)
Current - Output 1 3 A
Power (Watts) 15W
Type Open Frame
Efficiency 70%
Mfr Sanken Electric USA Inc.
Features Load Sharing, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC