首页 / 机架 / HWM2412U26BK
minImg
HWM2412U26BK
Hammond Manufacturing
型号:
HWM2412U26BK
描述:
12U 26IN SWING OUT WALL MOUNT
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Units 12U
Color Black
Mounting Rails One Pair
Material Metal, Steel
Product Status Active
Door Glass (Front), Steel (Rear)
Weight 125 lbs (56.7 kg)
Series HWM
Type Equipment Cabinet
Shipping Info Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Dimensions - Overall 31.693" L x 24.685" W x 27.756" H (805.00mm x 627.00mm x 705.00mm)
Mfr Hammond Manufacturing
Ventilation Sides, Top, Door
Style Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Features Cable Entry Systems, Wall Mount
Package Case
Dimensions - Panel 26.000" L x 19.000" W x 21.000" H (660.40mm x 482.60mm x 533.40mm)