HWS1800T-6
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
HWS1800T-6
描述:
AC/DC CONVERTER 6V 1800W
Product Status Active
Efficiency 82%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 6V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 11.00" L x 4.98" W x 3.23" H (279.4mm x 126.5mm x 82.0mm)
Number of Outputs 1
Series HWS1800T (1800W)
Current - Output 1 250 A
Power (Watts) 1800W