HWS50A-12/HD
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
HWS50A-12/HD
描述:
AC/DC CONVERTER 12V 51W
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.72" L x 3.23" W x 1.04" H (120.0mm x 82.0mm x 26.5mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series HWS/HD (50W)
Current - Output 1 4.3 A
Power (Watts) 51W
Type Open Frame, Conformal Coated
Efficiency 85%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC