TE Connectivity Raychem Cable Protection
型号:
HX-CT-50M-6.4-OUT-0
封装:
-
批次:
-
描述:
PRINTABLE CONTINOUS TUBING
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.754
$10.754
5
$10.2619
$51.3095
10
$7.8185
$78.185
20
$7.3302
$146.604
50
$6.84152
$342.076
100
$6.49952
$649.952
250
$6.352878
$1588.2195
500
$6.206274
$3103.137
请发送询价,我们将立即回复。

| Shrink Temperature | - |
| Inner Diameter - Recovered | 0.126" (3.20mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.026" (0.66mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Series | HX-CT |
| Type | Tubing, Flexible |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Length | - |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.252" (6.40mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | - |
| Package | Box |
| Shelf Life | - |