Laird-Signal Integrity Products
型号:
HZ0402B102R-10
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE BEAD 1K OHM 0402 1LN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1995
$0.1995
10
$0.16625
$1.6625
25
$0.12882
$3.2205
50
$0.10678
$5.339
100
$0.09215
$9.215
250
$0.073682
$18.4205
500
$0.066329
$33.1645
1000
$0.055271
$55.271
5000
$0.051585
$257.925
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1Ohm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Size / Dimension | 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 0402 |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 200mA |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Filter Type | Power, Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |