首页 / 断路器 / IAGN111-1REC4-51-.500
minImg
IAGN111-1REC4-51-.500
Sensata-Airpax
型号:
IAGN111-1REC4-51-.500
描述:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
用户指南
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 500mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IAG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V