首页 / 断路器 / IALHK111-1REC4-42-60.0-01
minImg
IALHK111-1REC4-42-60.0-01
Sensata-Airpax
型号:
IALHK111-1REC4-42-60.0-01
描述:
CIR BRKR MAG-HYDR
用户指南
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 60A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IAL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 415 V