ICB30LF15NC
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
ICB30LF15NC
描述:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type NPN-NC, 3-Wire
Termination Style Cable Leads
Response Frequency 1kHz
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Indicator LED
Series ICB
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 36V