IDCP2218ER101M
Vishay Dale
型号:
IDCP2218ER101M
描述:
FIXED IND 100UH 520MA 700MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 520 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 700mOhm Max
Series IDCP-2218
Inductance 100 µH