IDCP2218ER220K
Vishay Dale
型号:
IDCP2218ER220K
描述:
FIXED IND 22UH 1.11A 180MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.11 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 180mOhm Max
Series IDCP-2218
Inductance 22 µH