IDCP3020ER471M
Vishay Dale
型号:
IDCP3020ER471M
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 470UH 340MA 1.96OHM SM
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 340 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.96Ohm Max
Series IDCP-3020
Inductance 470 µH