IDT3CP0C02-62.5NSGET
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT3CP0C02-62.5NSGET
封装:
4-VFQFPN (5x3.2)
描述:
IC OSC PROG TIMER 62.5MHZ
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 2.5 mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 4-VFQFPN (5x3.2)
Series -
Type Programmable Timer
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.62V ~ 3.6V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 62.5MHz