首页 / 存储器 / IDT71P74604S250BQG
minImg
IDT71P74604S250BQG
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT71P74604S250BQG
封装:
165-CABGA (13x15)
描述:
IC SRAM 18MBIT PAR 165CABGA
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Clock Frequency 250 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 36
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 165-CABGA (13x15)
Series -
Access Time 8.4 ns
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 165-TBGA
Memory Size 18Mbit
Technology SRAM - Synchronous, QDR II
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V