首页 / 存储器 / IDT71V3556S133BQG
minImg
IDT71V3556S133BQG
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT71V3556S133BQG
封装:
165-CABGA (13x15)
描述:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Clock Frequency 133 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 128K x 36
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 165-CABGA (13x15)
Series -
Access Time 4.2 ns
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 165-TBGA
Memory Size 4.5Mbit
Technology SRAM - Synchronous, SDR (ZBT)
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V