首页 / 存储器 / IDT71V3578S133PFI
minImg
IDT71V3578S133PFI
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT71V3578S133PFI
封装:
100-TQFP (14x14)
描述:
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Clock Frequency 133 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256K x 18
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 100-TQFP (14x14)
Series -
Access Time 4.2 ns
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 100-LQFP
Memory Size 4.5Mbit
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V