首页 / 存储器 / IDT71V65802S133BG
minImg
IDT71V65802S133BG
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT71V65802S133BG
封装:
119-PBGA (14x22)
描述:
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Clock Frequency 133 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 18
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 119-PBGA (14x22)
Series -
Access Time 4.2 ns
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 119-BGA
Memory Size 9Mbit
Technology SRAM - Synchronous, SDR (ZBT)
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V