首页 / 微处理器 / IDT79R4700-100G
minImg
IDT79R4700-100G
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT79R4700-100G
封装:
179-PGA
描述:
IC MPU 100MHZ 179PGA
用户指南
Display & Interface Controllers -
Core Processor MIPS-I
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TC)
Speed 100MHz
Security Features -
USB -
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 179-PGA
Series -
Package / Case 179-PGA
Additional Interfaces -
Number of Cores/Bus Width 1 Core, 64-Bit
Ethernet -
Mfr Renesas Electronics America Inc
RAM Controllers -
Voltage - I/O 5.0V