首页 / 微处理器 / IDT79RC32V334-150BBG
minImg
IDT79RC32V334-150BBG
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT79RC32V334-150BBG
封装:
256-PBGA (17x17)
描述:
IC MPU INTERPRISE 150MHZ 256BGA
用户指南
Display & Interface Controllers -
Core Processor MIPS-II
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Speed 150MHz
Security Features -
USB -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 256-PBGA (17x17)
Series Interprise™
Package / Case 256-BGA
Additional Interfaces PCI, SPI, UART
Number of Cores/Bus Width 1 Core, 32-Bit
Ethernet -
Mfr Renesas Electronics America Inc
RAM Controllers SDRAM
Voltage - I/O 3.3V